Plánujete rekonštrukciu svojej kúpeľne? Vizualizácia novej je správnou voľbou.
Plánujete rekonštrukciu svojej kúpeľne? Vizualizácia novej je správnou voľbou.
Plánujete rekonštrukciu svojej kúpeľne? Vizualizácia novej je správnou voľbou.

Ak plánujete rekonštrukciu svojej kúpeľne, vizualizácia novej, vysnívanej je správnou voľbou. Nemusíte vsádzať len na svoju predstavivosť. Navyše, kúpeľňu vám odborníci navrhnú podľa vašich požiadaviek a do posledných detailov. Výhody vizualizácii na mieru poznáme už dlho. Ako však môže dopadnúť realizácia navrhnutej kúpeľne? Jednoducho výborne 🙂 Veď presvedčte sa sami.

Bytovková kúpeľňa s novým sviežim vzhľadom

Pôvodná kúpeľňa bola spojená s toaletou. Mala veľkú rohovú vaňu, avšak v kúpeľni chýbala úložná skrinka. Rozmerovo mala kúpeľňa dĺžku 340 cm a šírku 160 cm, takže poskytovala dostatok priestoru. Farebne dominovala v celej kúpeľni modrá farba. Po rozhovore s majiteľmi nám bolo jasné, že túžia po novej modernej a svetlej kúpeľni.

Najprv dispozícia

Skôr ako sme však začali vyberať obklady, dlažby a zariadenie kúpeľne, museli sme vyriešiť dispozíciu. Majitelia boli rozhodnutí oddeliť WC od samotnej kúpeľne. Takže musíme postaviť priečku. Do samostatnej toalety sme chceli umiestniť aj umývadielko. Hygiena predsa musí byť 🙂 Priestoru však nebolo veľa a nechceli sme uberať priestor kúpeľni. Preto sme sa rozhodli pre menší výklenok, kde umývadielko so skrinkou skvele zapadne. Zároveň sa vytvorí výklenok aj v kúpeľni, ktorý môžeme využiť. Toaleta je jasná, hor sa na kúpeľňu.

Rekonštrukcia bytovkovej kúpeľne

Krásna a svetlá s veľkým zrkadlom

„Obklady NEST majú príjemné svetlé farebné prevedenie a jemné dekory, ktoré sa nám do tejto kúpeľne skvele hodili. Kúpeľňa vďaka nim pôsobí omnoho priestrannejšie a vzdušnejšie. Príjemný priestranný dojem sme navyše podporili veľkým zrkadlom, ktoré sme umiestnili nad umývadlo a potiahli ho po celej šírke steny. A aby svetla nebolo málo, zrkadlo sme zhora osvetlili LED pásom.“

Interiér kúpeľne sme doplnili drevenými policami, ktoré s obkladom NEST vytvorili perfektnú dvojicu 🙂

Celý článok nájdete TU.